close
دانلود آهنگ جدید
بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی

خرید بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی 


قیمت : 69000 تومان


برند : Sheng Jie


خرید پستی بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی 


قیمت بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی


 


نقد و بررسی تخصصی

تمام کفش‌های ورزشی با بند باز و بسته می‌شوند. گاهی کم بودن سن، معلولیت یا ناتوانی در گره زدن بند‌ها عذاب‌آور یا خسته‌کننده است. برای این منظور بند کفش مگنتی یا مغناطیسی طراحی شده است. این محصول برای کودکان  و نوجوانان همچنین افراد معلول و کم توان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بند کفش مغناطیسی شنگ جای می‌تواند جایگزین گره زدن بند کفش باشد. این محصول به این افراد کمک می‌کند خیلی راحت کفش خود را پوشیده یا از پا در آورند. گفتنی است با استفاده از این بند کفش نگران گیر کردن بند زیر پا نیز نخواهید بود و برای انجام ورزش‌هایی مثل دویدن و پیاده‌روی انتخابی سنجیده است.  

بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی

طراحی:

 

 

 

 

این محصول از دو پلاستیک که خاصیت آهنربایی دارند  تشکیل شده است. جنس بندهای آهنربایی از نوع پلاستیک ABS است، که در نوع خودش محکم‌ترین پلاستیک محسوب می‌شود پس نباید نگران شکستن یا حتی آسیب‌ دیدن بدنه این بند باشید. این محصول علاوه بر دو بند پلاستیکی که در حالت باز شدن و جدا شدن از آهنر‌بای وسط خود جدا می‌شود، دارای چهار تکه پلاستیکی کوچک برای علامت‌گذاری و تنظیم بند در پایان اتصال بند مغناطیسی است.

نحوه استفاده

 

 

 

برای اتصال بندهای مغناطیسی در ابتدا باید سه ردیف اول بند کفش را باز کنید سپس بند کفش را از مگنت‌ها و سوراخ کفش عبور دهید. برای اینکه متوجه سفت یا شل بودن بند کفش شوید آن را پوشیده و بندها راتنظیم کنید. با استفاده از قطعت کوچک پلاستیکی علامت‌گذاری شده بند کفش‌ها را ثابت کرده سپس قسمت اضافه بند را بریده یا در قسمت کفی جاسازی ‌کنید. در انتها به‌آسانی کفش را از پا در آورده یا می‌پوشید و لذت استفاده از این محصول را در زمان بستن به کفش حس خواهید کرد.

موارد استفاده

 

 

 

بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی برای هر نوع کفشی که احساس می‌کنید بستن بند‌های آن زمان بیشتری می‌گیرد مناسب خواهد بود. در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی مثل دویدن یا راه رفتن سریع بدون نگرانی، از باز شدن بند کفش و صرف زمان بیشتر برای بستن آن می‌تواند این بند آهنربایی به کمک شما بیاید. همچنین افراد کم توان یا معلول و حتی افرادی که هنوز گره زدن بند را بلد نیستند با استفاده از این محصول خیلی راحت‌تر و بی دغدغه با استفاده از این محصول در کفش خود راه می‌روند.

نتیجه‌گیری

 

 

 

بند کفش مگنتی چند ویژگی مهم دارد که به اختصار بیان می‌شود. در زمان جاگذاری بند کفش مگنتی نگران باز شدن بند کفش نیستید زیرا آن‌ها را ثابت کنار هم قرارمی‌دهد بدون اینکه گره‌ای ایجاد شود. همچنین کفش به‌راحتی داخل پا قرار می‌گیرد. شما در زمان فعالیت ورزشی یا روزمره بدون اتلاف وقت کفش خود را می‌پوشید. گفتنی است که تنها با یک جفت بند کفش مگنتی آن را برای انواع دیگر کفش‌های خود نیز می‌توانید استفاده کنید. بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 ظاهر کفش را مرتب نشان می‌دهد و نیازی به بستن بند و نامرتب نشان دادن کفش نیست. انتخاب این محصول برای کودکان، سالمندان، ورزشکاران و معلولان مناسب و همیشگی خواهد بود.  


  


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید. 


بند کفش مگنتی مناسب برای کودکان بالای 8 سال، ورزشکاران، سالمندان، معلولین و تمام افرادی که زیبایی و راحتی را یکجا می خواهند‏.‏چرا بند کفش مگنتی؟ثابت شدن بندها‏:‏ دیگر بند کفشتان باز نمی شود، زیر پایتان نمی رود یا به چرخ دوچرخه گیر نمی کند‏.‏با بند کفش مگنتی دیگر نیازی به گره زدن مجدد یا محکم کردن آن ها ندارید‏.‏ایجاد فضای بزرگتر‏:‏ زمانی که بند کفش مگنتی را باز می کنید، مانند این است که سه ردیف از بند کفش شما ناپدید شده باشد‏!‏ اینگونه فضای کفش به طور قابل ملاحظه ای بزرگتر شده و  می توانید به راحتی و بدون کلنجار رفتن پایتان را داخل کفش قرار دهید‏.‏سرعت بیشتر‏:‏ برای بستن بند کفشتان، تنها کافی است که مگنت ها را به سمت هم بکشید‏.‏ دیگر نیازی به گره زدن و باز کردن آن ندارید‏.‏راحتی بیشتر‏:‏ بدون استفاده از دست، تنها با حرکت دادن پایتان به سمت بیرون، مگنت ها از هم باز می شوند و می توانید پایتان را به راحتی از کفش خارج کنید‏.‏ظاهر زیبا و مرتب‏:‏ طراحی زیبا و منحصر به فرد این محصول، ظاهر کفشتان را زیباتر می کند و قسمت های اضافی بند ها را که به کفشتان ظاهری شلخته  می دهند حذف می کند‏.


 تصاویر بیشتر


 بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی
بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی
بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی


 


برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی


 


 


خرید بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی ارزان , بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی با قیمت ارزان , خرید Sheng Jie ارزان , Sheng Jie با قیمت ارزان , خرید پستی بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی ,خرید اینترنتی بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی, خرید بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی با قیمت 69000 ,خرید بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی فقط 69000 ,خرید Sheng Jie بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی ,خرید Sheng Jie با قیمت 69000,kharid بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی, gheymat بند کفش مغناطیسی شنگ جای مدل SJ-L003 بسته دو عددی